موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۴۰۱ هجدهم آذر

داوری معاون دادستان، در باب همدم؛
 
اینجا تکه‌ای از بهشت است
نیره عابدین‌زاده (معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی) بعد از دیداری صمیمانه با فرزندان همدم ـــ که به‌صورت خانوادگی انجام گرفت ـــ گفت: «اینجا تکه‌ای از بهشت است که در جوار حرم امام رضا (ع) توانسته است از ۴۰۰ فرزند بی‌سرپرست ایران به‌خوبی نگهداری و آنها را توانمند و خلاق کند.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی توانبخشی همدم، خانم دکتر عابدین‌زاده (معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی) عصر روز سه‌شنبه 25 مرداد 1401 جهت بازدید از موسسه و همچنین تجدید خاطره‌ی دیدارهای قبلی با اهالی این خانه در جمع صمیمی فرزندان و خادمین موسسه حضور پیدا کرد و ساعاتی را میهمان آنها بود.
وی در ابتدای بازدیدش گفت: «دنبال فرصتی بودم تا دوباره در جمع عزیران همدم باشم. عزیزانی که من آنها را جزو خانواده‌ی خودم می‌دانم و به این دوستی و صمیمیت افتخار می‌کنم. امروز با همسر و فرزندانم به دیدار فرزندان همدم آمده‌ام تا آنها را نیز در این نشاط معنوی و ارتباط صمیمانه سهیم کنم.»
وی در ادامه‌ی این بازدید مثل همیشه کنار تخت تک تک فرزندان معصوم سرای مهر و کنار سایر دختران هنرمند کارگاههای موسسه قرار گرفت و از حال و هوای زندگی آنها در همدم سوال پرسید و موفقیتهای جدید هنرمندان همدمی را به آنها تبریک ‌گفت.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در پایان دیدارش گفت: «به لطف خداوند مهربان، خادمین همدم توانسته‌اند به خوبی از 400 فرزند ساکن اینجا نگهداری و آنها را به روش‌های نوین توانبخشی کنند. نکته‌ی مهمی که اینجا لازم است آن را مثل همیشه تکرار کنم این است که خانم دکتر حجت و آقای شیرازی‌نیا فرزندان همدم را مثل بچه‌های واقعی خود دوست دارند و به آنها محبت می‌کنند. این دو بزرگوار عاشقانه خدمت می‌کنند و نتیجه‌ی آن نظم و سلامت جسمی، روحی و روانی ساکنین همدم است. من خوشحالم امروز جایی میهمان هستم که همچون تکه‌ای از بهشت است و در جوار حرم امام رضا (ع) توانسته است از ۴۰۰ فرزند بی‌سرپرست ایران به‌خوبی نگهداری و آنها را توانمند و خلاق کند.»
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۱/۵/۲۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org