موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۴۰۱ هجدهم آذر

هدایای مناسبتی خود را از همدم تهیه کنید...
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، خطاب به مدیران و خیرین گفت: « شما می‌توانید بهترین هدایای مناسبتی خود را از همدم تهیه کنید.»
سید جواد موسوی (مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی) روز شنبه 22 مرداد ماه سال جاری به‌‎‌منظور آشنایی با زندگی و کم وکیف توانبخشی فرزندان همدم از این موسسه‌ی خیریه دیدن و با مدیران و خادمین آن نیز گفت‌وگو کرد.  
در ابتدای این بازدید، دکتر زهرا حجت (مدیرعامل همدم) ضمن خوش آمدگویی به مهندس موسوی گفت: «هنردرمانی در همدم سابقه‌ی قابل توجهی دارد که امروز در سایه‌ی زحمات مربیان و بچه‌های موسسه شاهد به بار نشستن آن هستیم، به‌طوری که کارگاه‌های گلیم‌بافی، قلم‌زنی روی فلزات، گل‌سازی، ملیله کاغذی و... جزو افتخارات ما و سازمان بهزیستی محسوب می‌شوند. امیدواریم با حمایت‌های شما و سایر نهادها و اساتید هنرمندی که با شما در ارتباط هستند، این اتفاقات ادامه‌دار و مفید فایده باشند.»
سپس، آقای مهندس موسوی از بخش‌های مختلف موسسه بازدید و ضمن خداقوت‌گویی به مربیان بخش سرای مهر، اظهار کرد: «نگهداری از فرزندانی که کل زندگی‌شان وابسته به تخت است، کاری سخت و طاقت‌فرساست اما شما بزرگواران به‌نحو احسن از عهده‌ی آن برآمده‌اید. امیدوارم خداوند به شما انرژی و توانایی بیشتری برای این خدمات خداپسندانه عطا کند.»
وی سپس به کارگاه‌های حرفه‌آموزی گلیم‌بافی و قلم‌زنی روی فلزات رفت و پس از صحبت با فرزندان هنرمند کارگاه قلم‌زنی گفت: «این محصولات بسیار خوب و هنرمندانه ساخته شده‌اند. من به همه‌ی خیرین و مدیران ادارات بخش دولتی و خصوصی پیشنهاد می‌کنم برای تهیه‌ی هدایای لازم در هرگونه مراسم و بزرگداشتی که پیش‌رو دارند، به خادمین همدم مراجعه کنند. خرید از کارگاه‌های هنرمندان همدمی، اجر و مزد فراوانی در پی دارد.»
در این بازدید کوتاه، مهندس ابراهیمی‌نیا (معاون صنایع دستی) و مهندس اکاتی (کارشناس حوزه‌ی حمایت از تولید) نیز همراه مهندس موسوی حضور داشتند.
 
 
 
 
تاريخ:  ۱۴۰۱/۵/۲۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org