موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم دي

در ضمن دید و بازدیدهای مناسبتی «روزخبرنگار»، مورد تاکید قرار گرفت
 
پیوند ناگسستنی همدم و رسانه
فرزندان همدم ضمن دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار، از زحمات یکساله‌ی آنها در  عرصه‌ی کمک رسانی به همدم و انتشار فعالیت‌ها و توانایی های 400 خواهر بی‌سرپرستشان تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، هر سال در ایام گرامیداشت روز خبرنگار، خادمین و فرزندان این موسسه‌ی خیریه، جهت تقدیر از فعالیتهای دوستان رسانه‌ای‌شان، در دفاتر تحریریه‌ی آنها حاضر می‌شوند و آنها را به شنیدن دکلمه‌ای زیبا و همچنین دریافت هدیه‌ای از کارگاه‌های خواهران هنرمندشان دعوت می‌کنند.
به همین مناسبت روزهای شنبه و یکشنبه 19 و 20 مرداد 1398، دفاتر روزنامه‌های خراسان، قدس، شهرآرا، نخست و اقتصاد آسیا میزبان نمایندگان 400 فرزند بی‌سرپرست همدم بودند و صدای تقدیر و تشکرشان را به گوش و چشم اصحاب رسانه رساندند.
در این بازدیدها، دکتر زهرا حجت (مدیر عامل) ضمن تبریک روز خبرنگار، آخرین وضعیت زندگی و تلاش شبانه‌روزی فرزندان موسسه را در جمع خبرنگاران بیان ‌و تاکید کرد که: «یاوران رسانه‌ای ما بیشترین زحمت را به دوش می‌کشند. کار خبرنگاری از جنس عشق است و خدمت. این وجه تشابه فعالیت شما و مادریاران همدم است و از این بابت ما و شما در یک جبهه هستیم. اگر زحمات شما و انتشار اخبار فعالیتهای بچه‌ها در روی صفحات کاغذی و مجازی نبود، مردم خیر و مهربان کشورمان به آسانی نمی‌توانستند با موسسه ارتباط برقرار کنند.»
این خبر می‌افزاید این دیدارها در فضایی آکنده از مهر و لطف اصحاب رسانه و به دور از هر تکلف و تعارفی برگزار می‌شد. بطوری‌که خود خبرنگاران و کارکنان نشریات میزبان، به لطافت این بازدید و تبریک متفاوت روز خبرنگار، اذعان داشتند.
اما در ساعات میانی روز شنبه نوزدهم مرداد 1398 و به سیاق هر ساله، جمعی از خبرنگاران همشهری و نمایندگان مطبوعات کشوری و محلی، در محل موسسه حضور یافتند و در نشست خبری مدیر عامل موسسه شرکت کردند.
در این نشست، مدیر عامل موسسه ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار، از برگزاری نشستی ادبی در آبان‌ماه سال جاری خبر داد و گفت: «ما تاکنون کوشیده‌ایم ضمن انجام وظیفه‌ی حرفه‌ای موسسه که توانبخشی و آموزش شبانه‌روزی 400 فرزند بی‌سرپرست است، در برگزاری فعالیتهای فرهنگی و هنری خصوصا در راستای تقدیر از خیرین هنرمند و ادیبان سرشناس خراسانی نیز بکوشیم.»
وی ادامه داد: «به همین مناسبت، در ادامه‌ی نشست‌های فرهنگی - ادبی سالانه‌ی همدم، امسال به نیت تقدس امام هشتم (ع)، محفلی باشکوه جهت تقدیر و یادبود هشت ستاره‌ی ادبی خراسان با حضور «استاد شفیعی کدکنی» برگزار خواهیم کرد که انشالله جزییات آن را به اطلاع عموم خواهد رساند.»
در پایان این نشست و پس از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران، میهمانان موسسه از کارگاهها و بخش‌های مختلف موسسه دیدن کردند و با بزرگواری خاصی که لایق اهالی قلم است، پیمان مودت و دوستی‌شان را با فرزندان بی‌سرپرست همدم تمدید کردند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۵/۲۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو