موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم دي

گل محمدی: «بازی دوستانه با همدم، خاطره‌انگیزترین بازی ورزشی عمرم به حساب می‌آید.»
 
سرمربی، جمعی از کادر اداری و بازیکنان تیم شهرخودرو از همدم بازدید کردند
 به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم ، یحیی گل محمدی سرمربی به همراه مجتبی سرآسیایی مدیر تیم ، حمید مطهری و محمد عسگری مربیان و تعدادی از بازیکنان از جمله امین قاسمی نژاد ، یونس شاکری ، سعید صادقی و روح الله باقری روز پنجشنبه دهم مرداد 98 با حضور در این موسسه‌ی خیریه، ضمن بازدید و آشنایی با زندگی اهالی این خانه، با تیم فوتبال همدم نیز بازی دوستانه‌ای را برگزار کردند.
 دکتر زهرا حجت(مدیرعامل موسسه) در ابتدای این بازدید، ضمن خوش آمد به میهمانان موسسه و معرفی بخش‌های آن گفت:«ورزشکاران و قهرمانان خراسانی، دوستان همیشگی ما هستند، خوشحالیم امروز میزبان تیم خوب فوتبال شهرخودرو هستیم. پیروزی‌های پی در پی تیم شهرخودرو در لیگ برتر، شادمانی بچه‌های ما را هم به دنبال داشت. ما برای پیروزی شما در مسابقات‌ داخلی و انتخابی لیگ آسیا با فرزندان‌مان دست به دعا برداشتیم و امروز شاهد درخشش این تیم شایسته در میان فوتبال ایران هستیم و امیدواریم در لیگ آینده نیز نماینده‌ی موفق و لایقی برای مشهد و خراسان باشید.»
بعد از این معرفی کوتاه، اعضا باشگاه شهر خودرو خراسان ضمن بازدید از بخش های مختلف نگهداری 400 دختر بی سرپرست،، در جریان شرایط کمک به این موسسه و نحوه نگهداری دختران همدم قرار گرفتند.
در بخش دیگری از این بازدید که اعضا باشگاه شهر خودرو با فعالیت های ورزشی دختران این موسسه آشنا شدند و با پیشنهاد یحیی گل محمدی دقایقی نیز اعضا باشگاه شهر خودرو با دختران تیم فوتبال موسسه بازی کردند. در این مسابقه گل محمدی در تیم دختران همدم حضور یافت و با بازیکنان تیمش به رقابت پرداخت و دقایقی شاد را برای دختران همدم ایجاد کرد
 در پایان این بازی دوستانه و خاطره‌انگیز، سرمربی تیم شهرخودرو گفت : «این بازی بهترین خاطره‌ی ورزشی من خواهد بود خصصوصا وقتی ضمن مربی گری تیم شهر خودرو، خودم به عنوان دفاع تیم همدم بازی کردم!»
 
◽️حضور در کارگاه هنرهای دستی، قلم زنی و گلیم بافی قسمت دیگری از بازدید گل محمدی و همراهنش از موسسه همدم بود. در  کارگاه گلیم‌بافی، دست بافی که توسط آمنه، بافته شده بود به گل محمدی اهدا شد.
◽️بخش پایانی این بازدید حضور در بین اعضا گروه سرود موسسه خیریه همدم بود که حال و هوای ویژه ای را در بین اعضا باشگاه شهر خودرو ایجاد کرد. پس از آن دو توپ فوتبال با امضا اعضا کادر فنی و بازیکنان تیم شهر خودرو به رسم یادبود به این موسسه اهدا شد.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۵/۱۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو