موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم دي

مسابقه‌ با قهرمانان تنیس بانوان، در گرامیداشت روز بهزیستی؛
 
همدمی‌ها هم، تِنیس‌تَند...
 
سرمربی تیم ملی تنیس ایران به همراه بانوی شماره یک این رشته‌ی ورزشی به همدم آمدند و به مناسبت گرامیداشت روز بهزیستی با فرزندان همدم مسابقه دادند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، کاظم مستحقی راد سرمربی تیم ملی تنیس روی میز کشورمان و رییس هیات این رشته‌ی ورزشی در استان خراسان رضوی به همراه مهشید اشتری قهرمان ملی و بین‌المللی مشهدی، ساعاتی را در همدم و در جمع فرزندان ورزشکار این موسسه‌ی خیریه سر کردند و در حرکتی انسان‌دوستانه و به جهت گرامی‌داشت روز بهزیستی یک دوره مسابقه‌ی دوستانه با اهالی این خانه برگزار کردند.
این رویداد ورزشی، روز دوشنبه 24 تیر 1398 در نگارخانه‌ی همدم در حالی روی داد که غیر از خانم اشتری چند نفر دیگر از تنیس بازان، فعالین و مدیران ورزشی استانی از جمله یکتا ادیبیان، مهدیس خوش خلق، آیلین باغبان، آرتینا جاوید (بانوان خردسال و نوجوان نخبه‌ی تنیس روی میز استان)، ناهید ناصحی تهرانی (داور ملی تنیس روی میز)، محمد حسین زینل فامیله (دبیر هیات تنیس روی میز استان و رییس منطقه چهار این رشته‌ی ورزشی در کشور)، آنا براتی (مربی تیم ملی کشتی بانوان ایران و قائم مقام هیات کشتی استان) و جمعی از خبرنگاران ورزشی رسانه‌های استانی نیز در نگارخانه‌ی موسسه حضور داشتند.
در ابتدای این مسابقه‌ی دوستانه، آقای زینل هدف از برگزاری اینگونه رویدادهای فرهنگی – ورزشی را اینگونه بیان کرد: «هیات تنیس روی میز استان، به مناسبت بزرگداشت روز بهزیستی و همچنین آشنایی بیشتر ورزشکاران استانی و ملی با خدمات بهزیستی و توانبخشی در همدم، این مسابقه را برگزار می‌کند که امیدواریم مورد رضایت حق تعالی قرار گرفته و باعث شادی و نشاط بیشتری برای فرزندان خوب این موسسه‌ی خیریه شود.»
در ادامه، خانم اشتری که با مهناز(عضو تیم تنیس موسسه) هم‌بازی تنیس شده بود، گفت: «اولین باری است که در چنین فضایی قرار می‌گیرم، همه‌ی فکر و ذکرم این است که توانسته باشم برای بچه‌های همدم خدمتی کرده باشم. مهناز خیلی خوب بازی کرد و من به سختی توانستم از او امتیاز بگیرم. فکر کنم اگر کمی بیشتر تمرین کند، بازی کردن در مقابلش واقعا سخت باشد. امیدوارم همه‌ی ما، نه فقط در ایام گرامیداشت بهزیستی، بلکه در همه‌ی روزها و ماههای دیگر هم به دیدن این بچه‌ها بیاییم و آنها را تنها نگذاریم.»
در ادامه، سرمربی تیم ملی تنیس کشورمان ضمن تبریک روز بهزیستی گفت: «کار خداپسندانه خادمین و مدیران همدم، در میان محافل ورزشی استان و کشورمان همواره به‌عنوان خدمتی بی‌نظیر و قابل توجه، مطرح است. برگزاری اینگونه بازی‌های دوستانه، غیر از نشاط روح و جسم بچه‌های موسسه،  قطعا باعث برکات فراوان در زندگی و افزایش روحیه‌ی انسان دوستانه در میان بازیکنان تیم‌های ملی کشورمان خواهد بود.»
همچنین خانم براتی (مربی تیم کشتی بانوان ایران و نایب رییس هیات کشتی استان) که هنگام اهدای جوایز نفرات برتر حضور داشت، گفت: «دیدن فرزندان پر تلاش همدم که شجاعانه در مقابل ستاره‌های تنیس روی میز ایران و استان بازی می‌کنند، آدم را به وجد می‌آورد. امیدوارم هر سال در روز بهزیستی، سنت برگزاری یک مسابقه‌ی دوستانه‌ی ورزشی ادامه پیدا کند. ما سال گذشته در همین روز، شاهد بازی خوب فوتسال بازیکنان همدم در مقابل تیم پر ستاره‌ی بانوان سایپا بودیم و امسال این مسابقه‌ی جذاب و دیدنی برگزار شد که به نوبه‌ی خود و در میان موسسات خیریه‌ی دخترانه‌ی ایران و استان، بی‌نظیر است.»
در پایان این مسابقات، فرزندان موسسه، با اهدای شاخه‌های گل و یک جلد از فصلنامه‌ی همدم، میهمانان ورزشکارشان را بدرقه و از اینکه یک روز خاص و بانشاط را برای آنها فراهم آوردند، سپاسگزاری کردند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۴/۲۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو