موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۹ بيست و سوم تير

هنر، بهترین درمان است و همدم، تجلی آن
 
و همدم، تجلی آن
جمعی از خیرین و هنرمندان مشهدی به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی صنایع دستی از همدم دیدن و در اتفاق‌نظری خیرخواهانه و همدلانه، رشدهنری فرزندان هنرمند کارگاه‌های مختلف این موسسه‌ی خیریه را تحسین کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، روز سه‌شنبه 28 خرداد 1398، در دو دیدار جداگانه، ابتدا دبیر و اعضای هیات مدیره‌ی کمیسیون گردشگری خانه‌ی صنعت و معدن خراسان رضوی و سپس، رییس و اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت فراپخت در جمع فرزندان هنرمند کارگاه‌های هنری همدم حضور پیدا کردند و ضمن تبریک هفته‌ی صنایع دستی، حمایت همه جانبه‌ی خود را از از تلاش‌های ستودنی و هنرمنداندانه‌ی این کارگاه‌ها اعلام کردند.
در ابتدای بازدیدهای آخرین سه‌شنبه‌ی فصل بهار، سمیه محمودی (دبیر کمیسیون گردشگری خانه‌ی صنعت و معدن خراسان رضوی) که همراه با جمعی از هنرمندان، اعضا و هیات مدیره‌ی این کمیسیون به همدم آمده بود، گفت: «هنر همواره آرام‌بخش روح و روان انسان است و امروز تاثیر مثبت هنر در کاردرمانی فرزندان همدم به وضوح مشاهده می‌شود. امیدواریم با این دیدار و ارائه‌ی پیشنهادات مثبت و سازنده و حضور همیشگی هنرمندان و اعضای کمیسیون، بتوانیم کمکی کوچک در پیشبرد اهداف خیرخواهانه‌ و قابل تحسین موسسه داشته باشیم».
سپس و در ادامه‌ی سه‌شنبه‌ی پرترافیک آخر خرداد همدم، جمعی از سرآشپزان و خادمین کاروان‌های سرزمین وحی، ضمن برگزاری دوره‌های آموزشی لازم (طبخ غذای حاجیان ایرانی در حج امسال) در تالار همدم، هفته‌ی صنایع دستی را به خادمین و فرزندان موسسه تبریک گفتند و حاج علیرضا غروری (رییس هیات مدیره‌ی شرکت فراپخت) با دقت و حوصله از بخش سرای مهر و چند کارگاه‌ هنری موسسه دیدن کرد.
وی همزمان با قیچی کردن آخرین رج از گلیم ملیحه در کارگاه گلیم بافی گفت: «خداوند به هرکسی لیاقت خدمت به این بچه‌ها را نمی‌دهد؛ امیدوارم همه‌ی مردم خوب مشهد و خیرین و فعالین اقتصادی استان، در این شرایط خاص اقتصادی، خادمین موسسه را یاری دهند و 400 دختر بی‌سرپرست همدم را تنها نگذارند. باشد که خود حضرت رضا(ع)، با نظر محبت و رحمتش ما را در این راه معنوی، هدایت فرماید».
تاريخ:  ۱۳۹۸/۳/۲۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو