موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۹ پنجم خرداد

قاری قرآن بین‌المللی کشورمان؛ جلسات قرآن همدم، دارای استاندارد بین‌المللی است
 
    محفل انس با قرآن همدم، با حضور استاد حمید شاکرنژاد و جمعی از فعالین و نخبگان قرآنی کشورمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، محفل نورانی انس با قرآن، همچون سنوات گذشته با حضور مردم روزه‌دار و خداجوی مشهد، فعالین و علاقمندان مراسم دینی - مذهبی و قاریان و اساتید قرآنی بین‌المللی و با همکاری صمیمانه‌ی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، با هدف استفاده از روحانیت و انوار معنوی این کتاب آسمانی در تالار همایش‌های این موسسه‌ی خیریه برگزار شد. 
در این مراسم معنوی که پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398در میان شور و شوق معنوی خادمین و یاوران دینی این خانه برگزار شد، جمعی از مدیران و روسای ادارات استان هم حضور داشتند که از آن‌جمله می‌توان به حضور دکتر پوریوسف (مدیرکل بهزیستی استان)، جناب سرهنگ کمالی (رییس سازمان بسیج ادارات استان)، دکتر قاسم زاده (مدیر کل فرودگاه‌های استان)، حاج آقای آقا محمدیان (مدیرعامل جامعه قاریان قرآن مشهد)، حجت‌الاسلام کاظمیان پور( مدیرگروه معارف صدا وسیمای استان) و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد اشاره کرد که در کنار اهالی رسانه و جمعی از شهروندان مشهدی، از قرائت قرآن و برنامه‌های حفظ‌خوانی این شب، بهره بردند.
استاد عبدالجلیل اشرفی، استاد محمد مهدی رجبی، ابوالفضل نوروزی، گروه تواشیح فدک‌الزهرا و به‌ویژه استاد حمید شاکرنژاد، در بخش‌های مختلف این برنامه به قرائت، حفظ ‌خوانی و اجرای برنامه پرداختند که مورد تحسین و تشویق فراوان حضار و شرکت کنندگان در تالار همدم، قرار گرفتند. 
در پایان این برنامه، استاد حمید شاکرنژاد، قاری قرآن بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز رضایت از حضورش در محفل انس با قرآن همدم گفت: «با عنایات خداوند متعال و حضرت رضا(ع) در ماه مبارک رمضان، از سوی نهادهای مختلفی در داخل و خارج از کشورمان جهت تلاوت قرآن کریم دعوت می‌شوم، اما امسال در اوایل این ماه پر فیض و برکت، تصمیم گرفتم دعوت خیریه‌ی همدم را اجابت کنم و خدا را شکرمی‌کنم که خادمین این موسسه‌ی خیریه در کنار وظیفه‌ی نگهداری و توانبخشی 400 دختر بی‌سرپرست، به مسائل دینی و برگزاری مراسم قابل قبول و استانداردهای قرآنی نیز توجه خاصی دارند. امیدوارم اینگونه برنامه‌ها هر سال فراخور شهر مقدس مشهد و همچنین این موسسه‌ی پویا و با ارزش، برگزار شود».
در ابتدای این مراسم، نماز مغرب، به‌جماعت و باشکوه تمام در محوطه‌ی همدم برگزار شد و آقای دکتر مهدی رجبی (مدیر گروه تواشیح فدک‌الزهرا(س) و موذن حرم مطهر رضوی) به زیبایی و تسلط کامل، به اجرای نوای روحانی اذان مغرب پرداخت.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۲/۲۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو