موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۹ پنجم خرداد

مبارک‌باد گلهای همدم، به شورای همراه
 
فرزندان و کارکنان موسسه‌‌ی همدم با حضور در ساختمان شورای شهر، «روز شوراها» را به اعضای شورای اسلامی شهر مشهد تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، چندتن از فرزندان و همکاران این خیریه، جهت تبریک «روز شوراها» با سبدهای گلِ ساخت دست خواهران هنرمند‌شان در کارگاه گل‌سازی موسسه، در محل دفتر رییس و سایر اعضای شورای اسلامی شهر مشهد حاضر شدند و ضمن سپاس از لطف و مرحمت نمایندگان منتخب شهر در طول یکسال گذشته، پیام مهر و همدلی اهالی این خانه را به آنها تقدیم کردند.
در ابتدای این دیدار صمیمانه، خانم دکتر حجت (مدیر عامل موسسه)، هدف از این کار را  قدردانی فرزندان همدم از اعضای شورای اسلامی شهر خواند و گفت: «شورای اسلامی شهر مشهد، ضمن رسیدگی به امور محوله در تصمیم‌سازی و برنامه‌ریزی مدیریت شهری، تمام هم و غمش را صرف بهبودی حال افراد ویژه‌ی اجتماع کرده است، بطوری‌که شهر مشهد به شهر دوست‌دار معلولین عزیز معروف شده است. امروز بهانه‌ای شد به نمایندگی از سازمان بهزیستی و سایر همکاران و خادمین عزیز موسسات خیریه در دفتر تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر حضور پیدا کنیم و هدایایی فرهنگی -هنری به این عزیزان تقدیم کنیم».
محمدرضا حیدری رییس شورای اسلامی شهر مشهد نیز ضمن خوش آمدگویی به اهالی همدم، گفت: «ما وظیفه‌ی خود می‌دانیم در کنار شما خادمین زحمتکش و بی‌ریای موسسه‌ی خیریه‌ی همدم و سایر موسسات شهر مشهد مقدس باشیم. اقدامات خداپسندانه‌ی شما در خدمت به 400 دختر بی‌سرپرست و در کنار آن برگزاری همایش‌ها و مراسمات فرهنگی خوب و ارزشمندتان، مایه‌ی افتخار و مباهات همه‌ی ما در شهر امام رضا(ع) است. به امید خدا و مدد از حضرت رضا(ع) شورای اسلامی شهر در طول سال‌جاری نیز تمام کوشش خود را در سهولت زندگی افراد معلول جامعه خواهد کرد و امیدواریم همدم نیز سالی پربار و مثمرثمر پیش رو داشته باشد».
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۲/۱۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو