موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۸ بيست و هفتم شهريور

مدیران و کارکنان بانک رفاه استان، به همدم آمدند؛
 
دیدار اهالی امید و اعتماد و خدمت
 
مدیر شعب بانک رفاه خراسان رضوی گفت: «حضور کارکنان این بانک در همدم و در ابتدای سال جدید، باعث خیر و برکت و قوت قلب و نشاط آنها خواهد بود».
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، بهمن آرمان (رییس شعب بانک رفاه استان) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با حضور در جمع خادمین موسسه گفت: «حضور در همدم، خصوصا در ابتدای سال را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم دوستی و مودت مابین بانک رفاه و این موسسه‌ی خوب و پویا، بیش از پیش ادامه پیدا کند».
وی ادامه داد: «برای فعالیت‌های خیرخواهانه‌ی همدم، سنجه و معیاری نمی‌توان پیدا کرد. زحمات شما بر کسی پوشیده نیست و نمی‌توان به‌سادگی و با بیان چند جمله، از شما تقدیر کرد. امیدوارم در طول سال، همکاران بانک رفاه و سایر کارکنان و مدیران بانکهای دولتی و خصوصی جهت حمایت و پشتیبانی شما، در محل موسسه حضور پیدا کنند و به اندازه‌ی توان‌شان، خادمین موسسه را یاری دهند».
در ادامه، خانم دکتر حجت (مدیر عامل) نیز ضمن خیرمقدم به آقای آرمان و همکارانش گفت: «به لطف الهی، خادمین همدم توانسته‌اند اعتماد مردم را در طول سالیان گذشته جلب کنند. هیات امنا و هیات مدیره‌ی همدم توانسته‌اند با همین اعتماد، کمک‌های خیرین عزیز را مدیریت کنند، به‌طوری‌که 400 دختر بی‌سرپرست موسسه، هم توانسته‌اند نگهداری به‌سامانی داشته باشند و هم توانبخشی قابل قبولی پیدا کنند و همانطور که عرض شد، این توفیق را مدیون همدلی و اعتماد مردم نیکوکار کشورمان هستیم».
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱/۲۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو