موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۸ بيست و هفتم شهريور

بزرگداشت زادروز امام حسین(ع) و روز پاسدار در همدم؛
 
همدمی‌ها، از خدمات چهل ساله‌ی سپاه تقدیر کردند
 
فرمانده‌ی بسیج ادارات خراسان رضوی گفت: «به همه‌ی ادارات استان و مخصوصا بسیجیان عزیز آنها پیشنهاد می‌کنم با همدم ارتباط مستحکمی داشته باشند و از جلوه‌های عاطفی و خداجویانه‌ی آن بهره ببرند».
   به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، سرهنگ سیدجواد کمالی (فرمانده‌ی بسیج ادارات خراسان رضوی) روز سه‌شنبه 20 فروزدین 1398 ضمن حضور در ویژه برنامه‌ی اعیاد شعبانیه‌ی فرزندان این موسسه‌ی خیریه، با تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت: «هربار به همدم می‌آیم و با فرزندان معصوم این موسسه‌ی خیریه دیدن می‌کنم، همت والای آنها جهت فراگیری آموزش‌های توانبخشی و خدمات شایان خادمین آن را ستایش می‌کنم. اهمیت دادن این عزیزان به ائمه اطهار و گرامیداشت میلاد آنها، نشانه‌ی تدین و خلوص جاری در همدم است و پیشنهاد می‌کنم همه‌ی مسئولین ادارات استان و خصوصا بسیجیان عزیز شاغل در این ادارات، به همکاری و توسعه‌ی روابط حسنه با همدم توجه بیشتری کنند».
وی ضمن محکوم کردن عمل نابخردانه‌ی آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی گفت: «از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون، نیروهای سپاه و بسیج خدمتگزار راستین نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم مستضعف کشورمان بوده‌اند. این اقدام زشت آمریکا نشان دهنده‌ی قوت و صلابت سپاه درمقابل دشمنان ایران اسلامی است چرا که هرجا دشمن از ما انتقاد کرد و ناخشنود بود، دقیقا همان جا نقطه قوت ماست. ما امروز افتخار می‌کنیم سربازان مردم کشورمان هستیم و بنده امروز مفتخرم خود را سربازی کوچک در خدمت موسسات خیریه‌ای چون همدم بدانم».
در این ویژه برنامه و قبل از سخنان سرهنگ کمالی، خانم دکتر حجت(مدیرعامل) نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: «همدم خانه‌ی مهر و ارادت به ائمه‌ی اطهار است؛ ما از خیرین و هنرمندان عزیزی که امروز توانستند ضمن گرامیداشت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، شکوفه‌ی لبخند را روی لب 400 دختر بی‌سرپرست موسسه بنشانند، تشکر می‌کنیم و امیدواریم با حمایت مردم عزیز شهرمان بیش از پیش زندگی این عزیزان را بهبود ببخشیم».
جشن اعیاد شعبانیه با اجرای موسیقی، تقلید صدا، شعبده بازی و مسابقه‌ی مذهبی، ساعات شادی را برای جمعی از فرزندان و یاوران و میهمانان همدم‌دوست موسسه به ارمغان آورد که نتیجه‌ی زحمات هنرمندان بسیجی استان بود.
در پایان این ویژه برنامه، فرزندان همدم با اهدای لوح تقدیر و سبدهای گل دست‌ساز خواهران‌شان در کارگاه‌های هنری موسسه، از سرهنگ کمالی و سرهنگ فرهنگ‌نژاد (معاون هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های هنری دفاع خراسان رضوی)، به‌نمایندگی از خدمات چهل ساله‌ی تمام نیروهای جان برکف سپاه،  تقدیر به عمل آوردند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱/۲۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو