موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: جمعه ۱۳۹۸ اول شهريور

شادی‌پیمایی با نمایش؛
 
تئاتر کودک، از مسیر همدم به مشهد برگشت
آیین افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی ملی تئاتر کودک و نمایش عروسکی رضوی در تالار همایش‌های همدم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، آیین افتتاحیه‌ی دوازدهمین جشنواره‌ی ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی، یکشنبه ١٣ اسفند 97، با حضور مدیران ارشد فرهنگی، هنرمندان ، علاقمندان و پیشکسوتان تئاتر استان، در تالار همایش‌های همدم برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، محمدرضا محمدی (دبیرجشنواره) ضمن تقدیر از خادمین موسسه جهت اجرای این مراسم در تالار همدم گفت: «بعد از دوازده سال، شاهد بازگشت  جشنواره‌ی ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی به مشهد مقدس هستیم؛ شهری که به نظر اساتید برجسته‌ی این رشته، همواره دارای سبک ممتاز و نهایتا کسب رتبه‌های برتر ملی و بین‌المللی بوده است. برگزاری این افتتاحیه در تالار این موسسسه‌ی خیریه نیز، به برکات این جشنواره افزوده است که امیدواریم آغازی برای ارتباط بهتر هنرمندان تئاتر استان و کشور با خادمین موسسه باشد».
در ادامه، سید حسین سیدی (معاون فرهنگی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) ) طی صحبت‌های کوتاهی گفت: «با تمام توان از برگشت این جشنواره به مشهد الرضا(ع) که به نظر بنده، خانه‌ی اصلی تئاتر و عروسک گردانی کودک و نوجوان است، حمایت می‌کنیم. بنده به نیابت از دبیرخانه و مسئولین حاضر در این تالار، از آقای رحیمیان دبیر پرتلاش یازده سال گذشته در استان هرمزگان، تقدیر و تشکرمی‌کنیم. ما معتقدیم هر جشنواره‌ای نیاز به بخشی معنوی نیز دارد و این افتتاحیه که در کنار نفس حق 400 دختر بی‌سرپرست همدم، در حال برگزاری است می‌تواند سرآغازی شیرین و ماندگار باشد چرا که این بچه‌ها به راستی فرزندان امام هشتم هستند و همه‌ی ما وظیفه داریم به آنها سر بزنیم، از آنها دلجویی و هراز گاهی به این عزیزان در حد توان‌مان خدمت کنیم».
این خبر می‌افزاید از نکات برجسته‌ی این مراسم، شادی پیمایی جمعی از هنرمندان و عروسک گردانهای حاضر در صحن حیاط موسسه بود که قبل از حضور میهمانان در تالار همدم، باعث نشاط و شادمانی صبحگاهی خاصی در میان اهالی این خانه شد.
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو