موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم خرداد

بازدید مدیران روابط عمومی و اداری کنسولگری عراق در مشهد، از همدم؛
 
 اینجا، به خدا نزدیک شدیم
جمعی از مدیران و کارکنان کنسولگری عراق در مشهد، در فضایی دوستان از موسسه‌ی همدم و دخترانش بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح المبین) سرار عبدولی و حیدر رفاهی مدیران روابط عمومی و اداری کنسولگری کشور عراق در فضایی بسیار دوستانه و صمیمانه ساعتی را با مدیران و فرزندان توانبخشی همدم گذراندند.
در ابتدای این دیدار دکتر حجت مدیرعامل موسسه همدم ضمن تشکر از حضور میهمانان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های موسسه و چگونگی زندگی شبانه‌روزی فرزندان مرکز ارائه داد و در ادامه افزود که: این مجموعه صرفا وظایف اداری ندارد بلکه نگهدارنده‌ی چهارصد فرزند بی‌سرپرست است که به مثابه خانواده‌ای بزرگ کوشش می‌شود جای خالی تمامی نداشته‌های فرزندان این مرکز را پر کند.
حیدر رفاهی پس از ابراز خرسندی از ایجاد تعامل با همدم و پیش‌آمدن فرصت دیدار حضوری خاطرنشان کرد: در کشور عراق نیز مراکز مشابهی وجود دارد و با آگاهی از وجود چنین مرکزی در مشهد تصمیم گرفته شد دیداری صورت گیرد. 
سرار عبدولی مدیر روابط عمومی کنسولگری عراق نیز پس از اظهار خشنودی از این دیدار ابراز امیدواری کرد که بتواند در زمینه‌های مختلف به‌خصوص درمان فرزندانی که مبتلا به بیماریهای خاص هستند یا نیاز به جراحی دارند، کمک کند.
پس از گفتگو بازدید از فضای عمومی همدم صورت گرفت. سرای مهر بخش آغازین بازدید بود که میهمانان با مهری بی‌دریغ دستان محبت بر سر فرزندان همدم کشیدند. سپس از کارگاه‌های مختلف توانمندسازی مددجویان از جمله کارگاه ملیله‌سازی، قلمزنی، گل‌سازی و گلیم‌بافی بازدید به عمل آمد و گلیم دلبافته‌ی ملیحه فرزند هنرمند همدم از دار قالی قیچی شد. احوالپرسی همدلانه از دختران خانه‌ی ارغوان برای دقایقی سرمای زمستان را به گرمای پرمهری بدل کرد. یاد و خاطره‌ی این دیدار در قاب ذهنی دختران همدم به یادگار خواهد نشست.
حسن ختام این خبر، نقل جملات پایانی جناب رفاهی است که پس از شنیدن صدای ندا و تکتم گفت: من در مشهد جاهای مختلفی رفته‌ام، اما در اینجا بیش از هرجای دیگری احساس نزدیک‌شدن به خدا، کردم.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو