موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

کشتی‌گیران، در راه بی‌پایان همدمی بودن
 
 
عضو شورای اسلامی شهر مشهد و رییس هیئت کشتی خراسان رضوی، به اتفاق همراهان، با موسسه‌ی همدم و فرزندانش دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) دکتر سید مسعود ریاضی همراه با تعدادی از پیشکسوتان، قهرمانان سابق و جوان کشتی خراسان، روز یکشنبه شانزدهم اردیبهشت 1397 ساعاتی را در جمع مدیران و فرزندان این موسسه‌ی خیریه گذراندند و با روند فعالیتهای مختلف آن آشنا شدند.
در ابتدای این دیدار دکتر زهرا حجت(مدیر عامل موسسه) ضمن خوش آمد به میهمانان همدم، گفت:
«دختران بی‌سرپرست همدم همواره مورد توجه و لطف ورزشکاران و قهرمانان رشته‌های مختلف ورزشی بوده‌اند. بارها تاثیر حضور ورزشکاران تیم‌های مختلف ملی ایران قبل از مسابقات بین‌المللی‌شان از طرف خود این عزیزان رسانه‌ای شده است که نشاندهنده‌ی اعتقاد و ایمان راسخ اهالی ورزش به دعای خیر فرشته‌های این خانه می‌باشد. ضمن اینکه خوشبختانه تمرینات تخصصی ورزشی یکی از روش‌های مداوم درمانی و توانبخشی تیم آموزشی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم است.»
دکتر ریاضی نیز بعد از شنیدن توضیحات دکتر حجت، گفت:
«زحمات شما و همکاران‌تان برای بهبود زندگی 400 دختر بی‌سرپرست این موسسه بر کسی پوشیده نیست و مردم و مسئولین استانی نتایج این فعالیتهای را می‌توانند به طور ملموس مشاهده کنند. از جمله نظم و نظافت مرکز که به محض ورود به محوطه‌ی همدم مشاهده می‌شود و سپس زندگی شاد و پر انرژی بچه‌های کلاس‌ها و کارگاههای مختلف، نشاندهنده‌ی وجود پویایی و نشاط اجتماعی در اینجاست.»
رییس هیئت کشتی استان افزود: «کشتی‌گیران خراسانی با الگو قرار دادن رفتار و افکارامام علی(ع) همواره پشتیبان و حامی افراد مظلوم و بی‌سرپرست جامعه هستند و امیدواریم دیدار امروز پیشکسوتان و قهرمانان قدیمی و جدید استان از همدم، آغاز راهی بی‌پایان در مسیر همدلی و عطوفت با فرزندان بی‌سرپرست این مرکز خیریه باشد.»
در ادامه‌ی این دیدار، کارگاههای مختلف موسسه پذیرای بازدیدکنندگان ورزشکار استان بودند و جدیدترین آثار و صنایع دستی خود را در معرض دید رئیس و اعضای هیئت کشتی استان، قرار دادند.  
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۲/۱۷ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو