موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۷ بيست و هشتم دي

در روز میلاد حضرت زینب(س)؛
 
از فرشته‌های سفیدپوش موسسه تقدیر شد.
مدیر عامل همدم در جشن سالروز تولد حضرت زینب(س) گفت: «پرستاری از فرزندان همدم مقدس‌ترین شغل در این موسسه‌ی خیریه است.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین) دکتر زهرا حجت در جشن میلاد حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار ضمن تبریک تولد این بانوی صبور گفت: «پرستاران، فرشته‌های پر امید و انرژی ‌بخش بیمارانی هستند که بعد از خداوند، نگاهشان به دست مرحمت و الطاف آنهاست. در این میان پرستاری از فرزندان معصوم و مظلوم همدم در نوع خودش قابل مقایسه با خدمت در مراکز درمانی دیگر نیست، همکاران ما بصورت شبانه‌روزی مشغول خدمت و مهر بخشیدن به 400 دختر بی‌سرپرستی هستند که همزمان درمان، دوستی و حتی نقش خانواده‌ی نداشته‌شان را از آنها طلب می‌کنند. پر بی‌راه نیست اگر بگویم مقدس‌ترین شغل در همدم پرستاری از فرزندان موسسه است.»
در ادامه‌ی این جشن، پرستاران همدم در جایگاه حاضر شدند و چند نفر از دختران مرکز به نمایندگی از خواهرانشان، با تقدیم گل و هدایایی از یکسال تلاش شبانه‌روزی آنها و لطف بی‌دریغشان تقدیر کردند.
در بخش دیگری از این برنامه مراسم تودیع سولماز عسکریان (کارشناس مسئول حوزه‌ی معاونت مشارکت‌ها) انجام شد؛ خانم دکتر حجت ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های صادقانه‌ی 11 سال او گفت: «خانم عسکریان, دختری مهربان و خواهر واقعی فرزندان همدم بود و هست. او با تمام وجود در راه اعتلای زندگی بهتر اهالی این خانه تلاش کرد و ما ضمن آرزوی توفیق بیشتر برای او در راه خدمات مقدس بهزیستی از دوستی و همراهی واقعی‌اش تقدیر می‌کنیم.»
مراسم جشن روز پرستار با اجرای دو برنامه‌ی هنری حال و هوای دیگری به خود گرفت؛ در ابتدا دختران هنرمند گروه سرود آوای همدم قطعاتی پیشکش به پرستاران مرکز کردند و نهایتا حمید غلامپور (هنرمند و یاور موسسه) به اجرای موسیقی پرداخت.
یادآور می‌شود سوم بهمن‌ماه سالرزو تولد خانم دکتر حجت هم بود، بچه‌های حاضر در سالن زمانی که از زبان مجری برنامه در جریان این همزمانی قرار گرفتند، با شادمانی ضمن ابراز شور و شوق زیاد، تولد کسی که سالها نقش مادر موسسه را به عهده دارد تبریک گفتند.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۱/۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو