موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۷ بيست و هشتم دي

حضور در هوای برج مراقبت از همدم؛
 
همدمی‌ها به فرودگاه رفتند
 
شنبه، یکم بهمن‌ماه96، جمعی از فرزندان وکارکنان موسسه‌ی همدم، در معیت دکتر زهرا حجت (مدیرعامل)، برای دیدار و اظهار سپاس و پاره‌ای هماهنگی‌ها،  به دیدار محمد باقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی رفتند.
دختران همدم که مشتاق رسیدن به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد و عرض خسته‌نباشید به پرسنل زحمت‌کش آن و تماشای صعود و فرود هواپیماها بودند، با استقبال گرم جناب جعفری (مدیر روابط عمومی) و پذیرایی دلنشین جناب قاسم‌زاده، روز خاطره‌انگیز و خوشی را گذراندند.
دراین دیدار، ابتدا دکتر حجت، به پاس همراهی همیشگی مدیریت فرودگاه و همکارانشان با موسسه‌ی همدم و همکاری خوبشان با میهمانانی که هراز گاه از طریق فرودگاه به دیدار همدمی‌ها می‌آیند، صمیمانه سپاس گفت و اظهار امیدواری کرد که با توجه به درپیش بودن بازارچه‌ی نوروزی و حضور دوباره‌ی هنرمندانی از تهران و خارج از خراسان رضوی، در مشهد و موسسه‌ی همدم، این همکاری نزدیک کماکان با همدلی و محبت، دنبال شود.
دکتر قاسم‌زاده هم، ضمن خوش‌آمدگویی  و اظهار شادمانی از میزبانی اهالی همدم، گفت: ما همکاری با همدم و کمک به اهداف خیرخواهانه‌ی این موسسه را بخشی از وظیفه‌ی انسانی و اخلاقی خود می‌دانیم  و به هر میزان که نیاز باشد و بتوانیم، در خدمت موسسه‌ی شما هستیم و خواهیم بود.
در پایان این دیدار، جناب قاسم‌زاده و همکاران هدایایی به دختران موسسه دادند و بعد هم، به لطف ایشان و کارکنان برج مراقبت فرودگاه شهید هاشم‌نژاد، همدمی ها دقایقی میهمان برج شدند و کیفیت پرواز  و هدایت هواپیماها را از نزدیک و با هیجان و لذت، تماشا کردند.
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۱/۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو