موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۷ بيست و هفتم مهر

مدیرعامل همدم، به دیدار اعضای شورای شهر رفت
 
دیداری همدلانه در زمستانی بهارانه 
مدیرعامل همدم و تنی چند از همکاران، به دیدار اعضای شورای اسلامی شهر مشهد رفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، ظهر روز سه‌شنبه 19 دی‌ماه، طبق هماهنگی و قرار پیشین، دکتر زهرا حجت (مدیر عامل خیریه‌ی همدم)، مدیر روابط عمومی و همکاران دیگر، برای دیدار و طرح برخی مسایل مربوط به نیازها و الزامات نگهداری 400 فرزند تحت پوشش و آموزش موسسه، به ساختمان شورای شهر واقع در مجموعه‌ی میدان شهدای مشهد رفتند.
بر اساس همین خبر، در این دیدار، ابتدا در اتاق جناب آقای محمدرضا حیدری (رییس شورای اسلامی شهر مشهد) و در حضور جمعی از اعضای شورا، لوح یادبود و سپاس موسسه تقدیم ریاست شورا شد... این لوح زیبا که محصول دست دختران موسسه در کارگاه قلم‌زنی بود، علاوه بر نشان قدردانی این خیریه از حامیان و همراهان خود در شورا و شهرداری، معرف توانمندی، هنرمندی و خلاقیت توانجویان موسسه‌ی همدم نیز بود.
آقای حیدری، خانم رمارم، دکتر شهریاری و چند تن دیگر از اعضای شورا، در آیین تقدیم این لوح، ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران همدم، هنر دختران پر امید و مربیان و همیاران پرتلاش موسسه را ستودند.
 در ادامه‌ی این دیدار، مدیران همدم در محل کار خانم شهناز رمارم و آقایان دکتر امیرشهلا و دکتر مسعود ریاضی حاضر شدند و ضمن عرض خسته‌نباشید و آرزوی خیر و خدمت برای این عزیزان، برای همراهی و همیاری همیشگی این اعضای شورا  با موسسه‌ی همدم(فتح‌المبین) صمیمانه سپاس گفتند.
این حضور همدلانه و دیدارهای جداگانه، پس مذاکراتی پیرامون ضرورت فراهم شدن شرایط استفاده‌ی موسسه از مجموعه‌های تاسیسات چاپ و نشر شهرداری از جمله فضای رسانه‌ای روزنامه‌ی شهرآرا و امکانات چاپخانه‌ای شهرداری و نیز اخذ قول مساعد برای بازدید اعضای محترم شورا از خیریه‌ی همدم، در جوی از مهربانی و امیدواری و آرزوی خیر و خدمت، پایان یافت.  
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو