موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: جمعه ۱۳۹۹ بيست تير

     جشن میلاد سنگربان عشق "نیما نکیسا" با همراهی علي اصحابي و مهيار بريماني
Loading the player ...
نیما نکیسا در حاشیه‌ی جشن تولدش در همدم 
خوشحالم که خانه‌ای در مشهد دارم!
فرزندان اردیبهشتی همدم با حضور نیما نکیسا، علی اصحابی و مهیار بریمانی تولدشان را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین) سی و یکمین مراسم تولد لبخند با حضور 5 نفر از دختران اردیبهشتی همدم، نیما نکیسا(دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران)، مهیار بریمانی (کمدین و بازیگر سینما و تلویزیون) و علی اصحابی (خواننده و آهنگ ساز) روز جمعه 14 اریبهشت 1397 در تالار همدم برگزار شد.
«مهیار بریمانی» که مجری‌گری مراسم را نیز برعهداه داشت در ابتدای صحبت‌هایش گفت: «اینکه دوباره به مشهد و زیارت امام رضا(ع) و دیدار بچه‌های همدم بیایی حس بسیار خوبی دارد که البته باید برای فراهم کردن این فرصت از موسسه‌ی همدم و یاور خوب موسسه و دوستم سینا علیزاده نیز تشکر کنم.»
در ادامه‌ی برنامه و مثل همیشه، گروه سرود « آوای همدم» با اجرای چند آهنگ‌ مذهبی و ملی و سپس تحسین و تشویق‌های پی در پی و گرم حضار، نماینده و معرف خوبی برای توانایی و توانبخشی 400 دختر بی‌سرپرست این موسسه‌ی خیریه بودند به‌طوری‌که علی اصحابی که همزمان با آنها روی جایگاه حضور داشت گفت: « اجراهای فوق‌العاده‌ی گروه سرود همدم نشان از تمرینات مداوم و خوب آنهاست. البته من این کار را شبیه معجزه می‌دانم و تا زمانی که خودم از نزدیک ندیده بودم فکر نمی‌کردم تا این حد حرفه‌ای باشند. من ایمان دارم که دختران همدم فرشته‌های معصوم خداوند روی زمین هستند.»
جشن تولد 5 دختر اردیبهشتی و نیما نکیسا بخش هیجان انگیز برنامه بود؛ کیک تولد همدمی‌ها بخاطر احترام به زحمات دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران شبیه توپ فوتبال بود. آنها شمع کیک تولدشان را همزمان با میهمان‌شان فوت کردند و برای تمام خیرین ایران زمین و سلامتی آنها دعا کردند. 
سپس نیما نکیسا ضمن سخنان کوتاهی گفت: «هیجان‌انگیز‌ترین تولدی که درطول زندگی‌ام داشتم امروز و در این مکان مقدس شکل گرفت. چه افتخاری بزرگتر از این که در جوار حرم امام هشتم(ع) و فرزندان این امام همام بهاری دیگر راآغاز کنم. از همه‌ی کسانی که کمک کردند تا این برنامه به خوبی اجرا شود تشکر می‌کنم. من هم از این به بعد در مشهد خانه‌ای دارم و به همدمی بودنم افتخار می‌کنم.» 
پایان بخش این جشن اجرای استندآپ کمدی آقای مسعودیان بود که باعث شادی و لبخن میزبانان و میهمانان اردیبهشتی همدم شد.

معرفی این ویدئو به دوستان

نظرات کاربران
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو