موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ بيست و هفتم خرداد

     شبی روشن، در پایان پنج روز نیکی و شادی
Loading the player ...
شبی روشن، در پایان پنج روز نیکی و شادی  
ششمین بازارچه‌ی خیر و خرید همدم به انتها رسید، اما شروعی بود برای دوستی و یکی شدن. دوستی‌هایی که تازه پی به وجود فرزندان این خانه برده بودند و مهری جاودان بستند برای ماندن و همراه شدن. عهدی برای همراهی، همدلی و یک صدایی...
در بیست و نهمین روز از مردد 1396، گروه انبوهی از خیرین و مردم نیکوکار و مشتاق خیر و خرید در مؤسسه‌ی همدم گرد هم آمدند تا پس از آخرین مشارکت در بازارچه‌ی موسسه و در جشنی خاطره‌انگیز در تالار ای ماندگار مبدل کنند.‎ همایش‌های همدم، اجتماع و این شب را به خاطره
در مراسم اختتامیه بعد از تلاوت قرآن و صلوات خاصه‌ی امام‌رضا(ع) صدای آرامش‌بخش تکتم با آوای «آمدم ای شاه پناهم بده»در فضای سالن پیچید. سرود فرزندان همدم نیز چون همیشه زینت‌بخش محفل بود و اجرای دکلمه‌ی ندا بر این زیبایی افزود.
از جمله میهمانانی که در مراسم اختتامیه بازارچه خیر و خرید حضور داشتند فرزند برومند فرهنگ و هنر ایران زمین استاد داریوش ارجمند بود که با همت گروه لبخند کودک هفتاد و سومین سالگرد تولدش، جشن گرفته شد. حاضران، همه یکصدا شکرگزار حضور ایشان و دعاگوی طول عمر برای این استاد بزرگوار بودند و آرزوی داریوش ارجمند برای مردم سرزمینش این بود: «پیشرفت و گسترش فرهنگ ایران و سلامتی برای تمام کسانی که صادقانه به مردم ایران خدمت می‌کنند». آوای تولدت مبارک همراه با شادی حاضرین در سالن همایش، فضا را بسیار زیبا و دلنشین کرده بود. بعد از تقدیم هدایا به استاد ارجمند با حضور مدیران مؤسسه‌ی توانبخشی همدم و استاد لطفی دوست دیرین داریوش ارجمند، چون دیگر شبها مراسم همت عالی برگزار و تابلویی از دستان توانمند فرزندان همدم به بالاترین رقم مهربانی به مشارکت گذاشته شد.
در بین میهمانان ویژه‌ی شب پایانی بازارچه، امیرسجاد یوسفی قهرمان پارالمپیک در رشته وزنه برداری معلولین حضور داشت که مدال طلایش را که در مسابقات بین المللی سال 1392 کسب کرده بود، به همراه پیراهن تیم ملی تقدیم به فرزندان همدم اهدا کرد. همچنین مدال آسیایی آنا براتی در رشته‌ی کشتی و مدال و کاپ نایب قهرمانی موتور سواران بانوان ایران و لباس تیم فوتسال فرش آرا به ندا دختر توانمند مؤسسه‌ی توانبخشی همدم اهدا گردید.
با حضور گروه هنرمندان آیینی ـ سنتی «دوله‌با» از دهستان هزارمسجد کلات نادری، سالن همایش‌های همدم غرق در شادی و شور گردید و اجرای حرکات نمایشی آنان با استقبال زیادی در بین حضار مواجه شد. 
حضور ارزشمند محسن میرزازاده روی سن، در انتهای برنامه‌ی اختتامیه‌ی ششمین بازارچه خیر و خرید همدم که با اجرای چند قطعه موسیقی کرمانجی و همچنین اجرای دو قطعه از ترانه‌های خراسانی و دوتارنوازی خودش توام بود، شور و هیجان را در بین میهمانان چند برابر کرد و خاطره‌ای ماندگار برای جمع به یادگار گذاشت.
در انتهای مراسم، علیرضا سپاهی لایین (مدیر روابط عمومی مؤسسه توانبخشی همدم) که به نمایندگی از مسئولین مؤسسه به جایگاه دعوت شده بود، گفت:
خوشحالیم که به بهانه‌ی برگزاری این بازارچه و اجرای این مراسم‌، در کنار شما هستیم؛ همه‌ی بضاعت و تدبیری که ما اندیشیدیم برای این است که در دل شما راه پیدا کنیم و بگوییم دوستتان داریم و از این رهگذر خواهش کنیم لطف و مهربانی شما کماکان  شامل حال 400 دختر همدم بشود.
مدیر روابط عمومی همدم همچنین از همه‌ی یاوران وشرکت کنندگان و نیز دکتر حجت (مدیرعامل همدم) و هیأت مدیره و هیأت امنای موسسه برای حمایت از شکل‌گیری این‌گونه مراسم و آیین‌ها سپاسگزاری کرد.
حسن ختام مراسم اختتامیه، تقدیر و تشکر جعفر شیرازی‌نیا ریاست مؤسسه‌ی توانبخشی همدم از میهمانان، یاوران و همکاران مؤسسه بود. 
به این ترتیب، ششمین بازارچه‌ی خیر و خرید همدم، پس از پنج شب هیجان و اشتیاق نیکوکاری و خیراندیشی و شادمانی جمعی و شکوه همدلی و همیاری مردم و همت عالی خیرین، به نقطه‌ی پایان رسید.
برای حضور پر مهر و همراهی شما نیک‌اندیشان در این پنج شب، و نیز هواداری همیشگی همدم، خدا را شاکریم و داشتن یاوران و دوستان و نیکوکارانی چون شما را  به خودمان تبریک می‌گوییم. به امید روزهایی شادتر و شبهایی روشن‌تر و سرزمینی آبادتر و شوق همدلی و همدمی بیشتر، تا بازارچه‌ی بعد، بدرود.
 
 
 

معرفی این ویدئو به دوستان

نظرات کاربران
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو